2022 Birim Fiyatları Yayınlandı! Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Birim Fiyatlarına Nasıl Erişilir?

2022 Birim Fiyatları, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından Analiz ve Tarifleri ile birlikte 17.01.2022 tarihinde yayınlandı.

Birim fiyatlar AMP Yazılım’ın Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Yüksek Fen Kurulu için özel olarak hazırladığı Birim Fiyat Otomasyonu sistemi ile hazırlandı ve her yıl olduğu gibi bu yıl da resmi ve orjinal birim fiyatların lisansı AMP Yazılım’a verildi. 

Yayınlanan Birim Fiyatlara ve yeni pozlara AMP Kurumsal Hakediş programı üzerinden erişebilirsiniz. Aynı şekilde, AMP Yazılım’ın web tabanlı çözümü olan, birimfiyat.net internet sitesi üzerinden de birim fiyatları ve yeni yayınlanan pozları  kullanmaya başlayabilirsiniz.

Diğer İdarelerin 2022 Birim Fiyatları Ne Zaman Çıkacak?

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı rayiç birim fiyatları genellikle diğer idarelerin birim fiyat ve analizlerine temel oluşturur. Bu analiz ve birim fiyatların bir kısmı, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı birim fiyat ve rayiçleri baz alınarak hesaplanır. Bu nedenle, önümüzdeki dönemde ilgili diğer idareler birim fiyatlarını yayınlamaya başlayacaktır.

Diğer idareler de birim fiyatlarını yayınlar yayınlamaz AMP Yazılım tarafından yayınlanacak ve duyurusu yapılacaktır. Bu yayınlanan birim fiyatlar aynı şekilde AMP Kurumsal Hakediş programlarına ve birimfiyat.net internet sitesine hemen yüklenecektir.

Birim Fiyatlar ve daha fazlası için bize ulaşabilirsiniz;

Çağrı Merkezimiz : 0850 255 60 60

Whatsapp Bilgi hattımız : 0532 571 60 18 

Bir Cevap Yazın