2020 Birim Fiyatları Yayınlandı! Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Birim Fiyatlarına Nasıl Erişilir?

2020 Birim Fiyatları Yayınlandı ve AMP'de kullanıma hazır!

2020 Birim Fiyatları, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Analiz ve Tarifleri ile birlikte 07.02.2020 tarihinde yayınlandı.

Birim fiyatlar AMP Yazılım’ın Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yüksek Fen Kurulu için özel olarak hazırladığı Birim Fiyat Otomasyonu sistemi ile hazırlandı ve her yıl olduğu gibi bu yıl da resmi ve orjinal birim fiyatların lisansı AMP Yazılım’a verildi. 

Yayınlanan Birim Fiyatlara AMP Kurumsal Hakediş programı üzerinden hemen erişebilirsiniz. Aynı şekilde, AMP Yazılım’ın web tabanlı çözümü olan, birimfiyat.net internet sitesi üzerinden de birim fiyatları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yüksek Fen Kurulu  tarafından yayınlanacak 2020 Yılında Yeni Eklenen, Çıkarılan  ve Tanımı Değiştirilen Pozlar Listesine yayınlandığında buradan ulaşabilirsiniz

Diğer İdarelerin 2020 Birim Fiyatları Ne Zaman Çıkacak?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı rayiç birim fiyatları genellikle diğer idarelerin birim fiyat ve analizlerine temel oluşturur. Bu analiz ve birim fiyatların bir kısmı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı birim fiyat ve rayiçleri baz alınarak hesaplanır. Bu nedenle, önümüzdeki dönemde ilgili diğer idareler birim fiyatlarını yayınlamaya başlayacaktır. Bu yıl Vakıflar Genel Müdürlüğü ve Orman Genel Müdürlüğü Çevre ve Şehircilik Bakanlığından önce birim fiyatlarını yayınladılar. Yayınlanan bu birim fiyatlar da anında AMP Yazılım tarafından kullanıma sunuldu.

Diğer idareler de birim fiyatlarını yayınlar yayınlamaz AMP Yazılım tarafından yayınlanacak ve duyurusu yapılacaktır. Bu yayınlanan birim fiyatlar aynı şekilde AMP Kurumsal Hakediş programlarına ve birimfiyat.net internet sitesine hemen yüklenecektir.

Birim Fiyatlar ve benzer konular ve daha fazlası için bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul 0(216) 346 87 99, Ankara 0(312) 473 06 00 numaralı telefonlar

0532 571 60 18 Whatsapp Bilgi hattı

Bir Cevap Yazın